Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sayın müşterimiz;

En Uygun Mobilya'a ait internet sitemizdenyapmış olduğunuz alışverişlerinize ait bilgiler kesinlikle başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizde kayıtlı olan bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçünçü şahıslar bu bilgilere erişip değişiklik yapamazlar. Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileri sistemimizde saklanmaz ve tamamen banka ile sizin aranızda gerçekleşmektedir.

Sitemize kayıt esnasında sizden istenen bilgilerden zorunlu olanlar sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sistemimizde tutulur. Diğer alanları doldurmak sizin tercihinize bırakılmıştır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ ÖNERİLERİ

İnternetten yapacağınız alışverişlerde lütfen aşağıdaki önerilere dikkat ediniz. İnternet güvensiz değildir, güvenli kullanmayı bilmek gerekir.

1- İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde mümkün olduğunca sanal kart kullanmaya özen gösteriniz.

2- Sanal kartınıza ödeme yapacağınız tutarın 3-5 TL fazla bakiye atayarak ödemeleriniz yapınız.

3- Yurt dışından alışveriş yapmanız gerekiyorsa Güvenli Ödeme Sistemi olan Paypal'ı kullanınız. Asıl kartınızı kullanmamaya özen gösteriniz.

4- İnternet bankacılığı şifrelerinizi korumak için bilgisayarınıza bankanız tarafından önerilen güvenlik çemberlerini yükleyiniz.

5- Bilgisayarınızda Trojen veya Keylogger olabileceğini düşünüyorsanız o bilgisayardan alışveriş yapmayınız.

6- Kredi kartı extrelerinizi düzenli olarak kontrol edip sizin dışınızda kullanılıp kullanılmadığını kontrol ediniz.

7- Eğer şüpheli bir durumla karşılaştıysanız bankanızla irtibat kurarak durumu anlatınız. Bankanız gerekli tedbirleir alıp haberiniz olmadan çekilen miktarı karşı taraftan geri alabilmektedir.

Unutmayınız güvenli alışveriş sizin elinizdedir.

,